1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : حميدي

نام شرکت : صنايع ايران

سال تاسیس : 1370/1/1

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : هلدينگ صنايع

نماد اعتماد الكترونيكي



تلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 1304
بازديدهاي ديروز : 2524
كل بازديدها : 16689215
كاربران آنلاين : 20


صنايع ايران نام واحد صنعتی :
1370/1/1 سال تاسیس :
حميدي نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
هلدينگ صنايع تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

صنايع ايران ( هلدينگ صنايع )

به نام خدا
از دير باز كه گسترش دامنه نيازهاي بشري موجب نوآوري – ابداع و اختراع گرديد ، كار و توليد نيز شكل گرفت و جوامع مختلف انساني در ابعاد گوناگون ، بدون استثناء رو به گسترش نهاد و كار و توليد نهادينه گرديد. صرف نظر از بهره هوشي و توان فيزيكي و دسترسي به منابع و ذخاير زيرزميني و مشهود سرزمين ها ابناء بشرفرآيند تكاملي را با سرعت هاي متفاوت آغاز نمودند و در اين ميان عوامل فوق آثار و تحميل خود را بر سرعت ترقي جوامع مختلف نشان دادند.
پس از زماني شاخصه هاي پيشرفت ، درجوامعي كه به نوعي با كاريزما و بهره هوشي بالا و مديريت و سازمان دهي همراه بود با بهره گيري از نيروي كار ارزان پايين دستي ، شروع به صعود و ايجاد تمايز، ثروت و قدرت نمود .
پس قدرت در توليد بهتر و در مرحله بعد در توليد انبوه و سپس در فرآيند مديريت منابع ، توليد وخدمات درگستره زمين ،غني و بارورگرديد و ايده هاي بشر درچگونگي استفاده ازكليه عوامل موجود در شاخه هاي متفاوت شكل گرفت .
بنابر روايت تاريخ ، هدايت و مديريت انديشه نو كه همواره ناشي از خلاقيت بوده باعث گرديد تا جوامع بشري به طبقه بنديهاي متفاوتي تن دهد و به عنوان سرنوشت محتوم آنرا باور نمايد .
اما گذر از پيله تنيده شده و ايجاد تحرك و نوآوري و قبول خطرات و احتمالات غير قابل پيش بيني و ورود به ميدان رقابت فشرده توليد ، امري است كه نه به عنوان يك قاعده بلكه به عنوان يك استثناء در ايجاد بنگاه هاي توليدي همواره نقش داشته است و جالب تر آنكه اين خطر پذيري ها غالبا نتايج درخشاني در پي داشته اند .

"آنكه نتايج متوسط را نمي پذيرد ، غالبا بهترين نتايج را به دست مي آورد "

صنايع ايران با وجود كادر مهندسي بسيار قوي ،تجهيزات توليدي تخصصي و انحصاري ، تعهد و التزام پرسنل و مديريت شركت به امر كيفيت و تحويل به موقع ، همكاري با توليد كنندگان معتبر اروپايي ، وجود شبكه گسترده فروش و خدمات باعث گرديد اين شركت در مدت فعاليت چند ساله خود ، سر بلند از انجام كليه سفارشات در يافتي ، نامي نيك از تلاش صنعتگر ايراني در صنايع فولاد, نفت و گاز, پتروشيمي, مراكز سيمان, نيروگاه ها و ..... بر جاي بگذارد.

ايران - تهران, زعفرانيه, صندوق1458-19395

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   430328      

تعداد بازدید : 2082              گروه : ماشين آلات صنعتي              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018