1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : محمد مهدي انصاريپور

نام شرکت : رايان پايش صنعت

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : پايش آنلاين آلاينده هاي زيست محيطي

نماد اعتماد الكترونيكي



تلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 2524
بازديدهاي ديروز : 9003
كل بازديدها : 16583286
كاربران آنلاين : 13


رايان پايش صنعت نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
محمد مهدي انصاريپور نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
پايش آنلاين آلاينده هاي زيست محيطي تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

امروزه پايش و كنترل دقيق و آنلاين انواع آلاينده هاي زيست محيطي و همچنين پارامترهاي حساس در بخش صنعت يكي از دغدغه هاي مسئولين گرديده است .خصوصا در بخش زيست محيطي اين امر اهميت بسزائي داشته كه توجه مسئولين امر را به خود معطوف ساخته است.
نرم افزار پايش فراگير پس از سه سال تحقيق و بررسي هم اكنون تنها نرم افزاري است كه بسادگي جانشين سيستمهاي سخت افزاري با قيمتهاي بسيار بالا گرديده و قادر است كليه پارامترهاي گزارش شده از انواع سنسورهاي سنجش آلودگي ها و پارامترهاي ابزار دقيق در بخش صنعت را پايش نموده و گزارش حاصل را هم بر روي شبكه هاي كامپيوتري و هم بصورت انواع گزارشهاي مبتني بر وب ارائه نمايد.
نرم افزار پايش فراگير محصولي براي جمع آوري و ثبت اطلاعات آنالايزرهاي موجود در محيطهاي صنعتي و نمايش گزارشهاي محيط زيستي توسط كاربران راه دور از طريق شبكه وب طراحي شده است. نرم افزار داراي دو مدول LOCAL و REMOTE است.
هر نوع سيگنال آنالوگ (مثلا 4-20 mA) يا سريال (RS232 /RS485) از آنالايزرهاي سنجش آلاينده هاي هوا، خروجي دودكش ، آب و پساب و ديگر تجهيزات ابزاردقيق توسط سخت افزار مناسب جمع آوري شده و به يك دستگاه كامپيوتر (در محل كارخانه) منتقل مي شوند.
با تعريف سطوح آلارم براي هر يك از كانالهاي ورودي، نرم افزار قادر خواهد بود آلارم را تشخيص داده و از خود واكنش نشان دهد. اين واكنش ميتواند ارسال پيام كوتاه ، تماس با يك شماره تلفن خاص و اعلام آلارم و يا اعلام آلارم بصورت صوتي در سايت باشد.
در مدول LOCAL نرم افزار پايش فراگير هر يك از سيگنالها تعريف و برنامه ريزي شده و مقادير مربوط به پارامترهاي اندازه گيري شده در يك بانك اطلاعاتي ذخيره مي شوند. اطلاعات ثبت شده بصورت دائم (در صورت وجود اتصال اينترنت دائم) يا طبق زمانبندي مشخص شده (باشماره گيري و ارسال اتوماتيك) به بانك اطلاعاتي اصلي در فضاي وب منتقل مي شود. البته امكان نمايش اطلاعات و گزارش گيري در محل سايت نيز وجود دارد. بازه زماني ثبت اطلاعات در داخل نرم افزار توسط كاربر قابل انتخاب مي باشد.




· قابليت نمايش اطلاعات قرائت شده از انواع آنالايزرها در سيستم Local بصورت گراف و جدول ، يكي از امكانات نرم افزار پايش فراگير بوده كه به كمك آن ميتوان در محل سايت از نوسانات خروجي آنالايزرها بطور دقيق اطلاع حاصل نمود.
امكان ارسال SMS به شماره هاي ذكر شده در قسمت تنظيمات در مواقعي كه آلارم براي آنالايزرها اتفاق ميافتد بصورت كاملا هوشمند و با قابليت Scheduling يكي ديگر از امكانات قدرتمند نرم افزار پايش فراگير ميباشد .

امكان تعريف بيشمار آنالايزر و همچنين امكان قرائت يك كانال خاص ازآآنالايزرها به سادگي به شما امكان صرفه جوئي در مصرف آنالايزرها را در پروژه هاي بزرگ ميدهد.
امكان پشتيباني از Backup گيري همزمان با ثبت اطلاعات پردازش شده ، به كمك تكنولوژي Online Mirroring از پايگاه داده اصلي به شما اطمينان ميدهد كه اطلاعات شما از بدو راه اندازي سيستم كاملا پايدار مانده و هرگز نيازي به استفاده از تجهيزات Backup گيري كه نسبتا گران قيمت و پر دردسر ميباشند را نخواهيد داشت . همچنين قادر خواهيد بود با استفاده از اين امكان MirrorServer خود را نيز تيديل به يك Local Monitor Server نمائيد و اين در حاليست كه همچنان اطلاعات شما Mirror ميگردد. لازم به توضيح است كه در نرم افزار ميتوانيد به جاي استفاده از امكان Mirroring كه كاملا آنلاين ميباشد از امكان Data Replication نيز استفاده نمائيد. از اين امكان در شرايطي استفاده ميشود كه احتمال قطع شدن ارتباط بين Data Collector و Mirror Server وجود دارد.
در مدول تحت وب از نرم افزار پايش فراگير آنلاين، كاربران مجاز با وارد كردن كلمه عبور امكان رويت اطلاعات موجود در بانك اطلاعاتي را در 15 نوع منحني و باروگراف متنوع با قابليت بزرگنمايئ گراف خواهند داشت. بازه زماني رويت اطلاعات بصورت روزانه، هفتگي، ماهيانه و ساليانه يا بازه زماني مشخص شده توسط كاربر مي باشد






بزرگراه رسالت شرق خيابان دردشت بعد از تقاطع گلبرگ خيابان شيخ شماره 34 واحد 3

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   382207      

تعداد بازدید : 3380              گروه : شركتهاي تفكيك نشده              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018