1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : JAVADI

نام شرکت : مهندسي پژوهشي اقيانوس اطلاعات فارس

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : شركت IOF در آخر با اعطاي گواهينامه و استاندارد هاي بين المللي پس از مشاوره و مميزي لازم و استقرار سيستم ها از CB هاي معتبر جهاني با اعتبار سنجي بالا به شما در خدمت شماست.

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 321
بازديدهاي ديروز : 4126
كل بازديدها : 16559649
كاربران آنلاين : 18


مهندسي پژوهشي اقيانوس اطلاعات فارس نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
JAVADI نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
شركت IOF در آخر با اعطاي گواهينامه و استاندارد هاي بين المللي پس از مشاوره و مميزي لازم و استقرار سيستم ها از CB هاي معتبر جهاني با اعتبار سنجي بالا به شما در خدمت شماست. تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

شركت مهندسي پژوهشي اقيانوس اطلاعات فارس ( IOF) از سال 1387فعاليت خود را در زمينه ارايه خدمات راهبردي مشاوره و استقرار سيستمهاي مديريتي از جمله : سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2000 سيستم مديريت محيط زيست ISO14001 سيستم مديريت ايمني و بهداشت صنعتي OHSAS18001 ،سيستم مديريت يكپارچه IMS ، مدل سر آمدي EFQM گسترش عملكرد كيفيت QFD ، استاندار سيستم مديريت كيفيت در آزمايشگاههاي تست و كاليبراسيونISOIEC 17025 آغاز نموده است.

شركت IOF همچنين در زمينهHACCP سيستم مديريت كيفيت در صنايع غذايي و بكارگيري ابزارهاي مديريت كيفيت COQ ،SPC،FMEA ،QFD ،APQP ،PPAP در صنايع مختلف از جمله خودرو سازي و پياده سازي سيستمهاي نگهداري و تعميرات پيشگيرانه و ارايه سيستمهاي اطلاعاتي مديريت DAA, MIS, GIS فعاليت داشته است.
شركت IOF همينطور با برگزاري كلاس ها و سمينارهاي آموزشي مقدمات كار را براي شما و پذيرش براي كاركنان را فراهم مي سازد. ودر آخر به صورت انفرادي امكان صدور گواهينامه معتبر بين المللي را دارا مي باشد.
شركت IOF در آخر با اعطاي گواهينامه و استاندارد هاي بين المللي پس از مشاوره و مميزي لازم و استقرار سيستم ها از CB هاي معتبر جهاني با اعتبار سنجي بالا به شما در خدمت شماست.

شركت IOF با توجه به خط مشي و اهداف كلان خود قصد دارد تا با تركيب سيستمهاي اطلاعاتي مديريت در قالب الگوهاي استاندارد جهاني همچون ISO9000 و ISO 14000 رويكردهاي تازه اي را براي مديران ايجاد نموده و راهكارهاي تازه اي براي دستيابي مديران به اهدافشان ارايه نمايد.

بالا بردن سطح كيفي سازمان ها و كارخانجات و صنايع مطابق متد جهاني و استانداردهاي بين المللي - مشاوره و همكاري با دستنكاران و مديران براي بالابردن سطح كيفيت و بهره وري در جهت بالا رفتن كارايي منابع انساني و صرفه جويي منابع مالي و...

كيفيت و حسن اعتماد بهترين اخلاق در كار است - جواب گويي و پشتيباني بهترين اثبات كار ما و حس مسوليت بالاي تيم ما مثال زدنيست.

شيراز-سينماسعدي – كوچه 16 قصردشت- پلاك5

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   366953      

تعداد بازدید : 8788              گروه : خدمات ويژه              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018