1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : عليرضا حاجيلو

نام شرکت : گسترش انرژي هاي تجديدپذير آفتاب شرق

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي برق تجديدپذير

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 2456
بازديدهاي ديروز : 8356
كل بازديدها : 16703664
كاربران آنلاين : 8


گسترش انرژي هاي تجديدپذير آفتاب شرق نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
عليرضا حاجيلو نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
تامين تجهيزات و اجراي پروژه هاي برق تجديدپذير تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

امروزه رشد روزافزون مصرف انرژي در جوامع مدرن و رو به توسعه، جهان را در معرض خطر نابودي منابع انرژي فسيلي و آلودگي هاي جبران ناپذير زيست محيطي قرار داده است. از طرفي با توجه به سياستهاي كلان اقتصادي كشور و افزايش نرخ حامل هاي انرژي در ماههاي اخير، كه روندي رو به افزايش در پنج سال آينده خواهد داشت، استفاده از منابع انرژي تجديد پذير در مراكز مختلف صنعتي، اداري، خدماتي، مسكوني و ... اجتناب ناپذير خواهد بود.

لازم به توضيح است كه انرژيهاي تجديد پذير مجموعه اي از صورتهاي انرژي هستند كه پس از توليد، بدون هرگونه آلايندگي زيست محيطي، منابع اوليه آنها مجدداً به چرخه طبيعت باز گشته و قابل استفاده مي باشند. از آنجا كه منشأ اوليه توليد اين انرژيها از طبيعت سرچشمه مي گيرد، معمولاً رايگان بوده و در هر نقطه از كره زمين گونه هايي از آن قابل دسترس است. مانند وزش باد، تابش خورشيد، جريان آب، حرارت زمين، پسماندهاي شهري و صنعتي و ... كه اغلب به منظور توليد برق، حرارت يا برودت مورد استفاده قرار مي گيرند. هرچند سرمايه گذاري اوليه براي احداث اين سيستمها در نگاه اول مبلغ قابل توجهي به نظر مي رسد، ولي به دليل عدم وابستگي به شبكه، نداشتن آلايندگي زيست محيطي، عدم نياز به مواد مصرفي (مانند آب، سوخت و ...)، هزينه نگهداري نزديك به صفر و عدم پرداخت بهاي انرژي توليد شده، در مدت زمان مناسب سرمايه اوليه را مستهلك نموده و قادر هستند بطور مستمر سالها به توليد انرژي رايگان ادامه دهند.

طبق آمار درحال حاضر ظرفيت نيروگاههاي برق تجديد پذير نصب شده در كشور نزديك به 100 مگاوات مي باشد كه با حمايتهاي دولتي مانند تخصيص وامهاي بلند مدت با سود كم، پرداخت مشوق هاي زيست محيطي، كمكهاي بلاعوض و ... و نيز با فعاليت سازمانهاي مرتبط بطور روزافزون درحال گسترش است. بديهي است كه مديران و دست اندركاران صنايع و موسسات نيز براي حفظ موقعيت خود در بازارهاي رقابتي و كاهش هزينه هاي مصرف انرژي و قيمت تمام شده، تمايل بسياري براي استفاده از اين تسهيلات و امكانات و روي آوري به منابع انرژي تجديد پذير نشان مي دهند.

در اين راستا و به منظور تحقق هرچه بيشتر آرمانهاي فوق، شركت گسترش انرژيهاي تجديد پذير آفتاب شرق آمادگي خود را جهت ارايه مشاوره، طراحي، تامين تجهيزات و نصب و راه اندازي انواع سيستمهاي توليد انرژي تجديدپذير اعلام مي نمايد. به اميد روزي كه بتوانيم با مصرف صحيح منابع طبيعي و كاهش وابستگي به منابع فسيلي، دنيايي سبز، پاك و عاري از آلودگي و ميهني آباد و پيشرو در اين زمينه داشته باشيم.

خيابان شهيد بهشتي - ابتداي خيابان مدرس - ساختمان سيمرغ

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   990840      

تعداد بازدید : 28308              گروه : صنايع برق              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018