1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : علي اصغر رحماني

نام شرکت : مخزن فولاد رافع

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : ديگهاي بخار و آبگرم و روغن داغ و سختي گير و دي اريتور و فيلتر شني و منابع تحت فشار و ...

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 3240
بازديدهاي ديروز : 4324
كل بازديدها : 16539273
كاربران آنلاين : 14


مخزن فولاد رافع نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
علي اصغر رحماني نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
ديگهاي بخار و آبگرم و روغن داغ و سختي گير و دي اريتور و فيلتر شني و منابع تحت فشار و ... تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

به استحضار مي رساند شركت مخزن فولاد رافع با نام تجاري دابو صنعت با بيش از 1 دهه سابقه در امر توليد بويلر ها و مخازن موجوديت خود با ارائه خدمات سودمند مداوم در مسير پيشرفت و تعالي صنايع تأسيسات ايران كوشش نموده و به توفيقات شايان توجهي نائل آمده و امروز بدليل ضريب اطمينان فوق العاده زياد طراحي و ساخت بويلر بخار و آبگرم و قابليت افزايش ظرفيت بطور موقت بدون آسيب رساني به دستگاه وانجام بازرسي دوره اي موجب گرديده تا در مجموعه 12 شركت مطرح كشور از لحاظ كمي و كيفي نائل آيد .
تلاشي در استيفاي حقوق و دفاع از منافع مشروع و قانوني در جهت ارتقاء سطح كيفي توليدات صنايع تأسيسات از طريق مختلف از جمله همكاري نزديك با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران كه تا كنون منجر به دريافت استاندارد هاي داخلي و خارجي از جمله ايزو 2000 و 9001 و استاندارد ملي ايران و تنديس توليد كننده برتر صنايع فلزي كشور و .... شده است.
اين شركت با جمعي از بهترين مهندسين و كارمندان مجرب بالغ بر 100 نفر، توانسته در خاور ميانه با طيف وسيعي از توليدات شامل ديگهاي بخار، ديگهاي آب گرم، آب داغ، ديگهاي روغن داغ ، دي اريتور، سختي گير اتوماتيك، فيلتر شني و منابع تحت فشار ، ضمن تأمين كامل نياز هاي داخلي، روز به روز صادرات خود را گسترش داده و دير نيست زماني كه بازار بسياري از كشورهاي دور و نزديك را تحت تسلط در آورد .
با توجه به توضيحات فوق نگهداري و كاركرد بهينه بويلر بخار و يا آبگرم و مخازن فيلتراسيون مستقر در آن مجموعه محترم و رعايت نكات حفاظت بهداشت ايمني و توجه به توصيه هاي ايمني فراتر از آن چيزي خواهد بود كه تصورش مي شود. بنابراين از آنجائيكه در بروز هر گونه حادثه احتمالي، تخريب تاسيسات و سلامت كاركنان مشغول به كار در آن شركت را به دنبال دارد مستدعيست جهت مصونيت آن مجموعه محترم و عوامل اجرائي ، واحد خدمات پس از فروش اين شركت حسب درخواست با تامين كليه قطعات برقي و مكانيكي آماده ارائه هر گونه مشاوره فني و مهندسي و آموزش به اپراتورهاي تاسيسات به قيد فوريت مي باشد. همچنين دفتر فني طراحي و مهندسي واقع در دفتر شركت آماده ارائه مشاوره جهت بهينه سازي كليه تاسيسات ( آب ، بخار ، آبگرم و هواي فشرده ) و اجراي طرحهاي توسعه مي باشد.
قابل ذكر است كه سرويس ، تنظيم ، تعمير و راه اندازي هر نوع بويلر با هر نوع تجهيزات جانبي و مشعل ، با تامين كليه قطعات جانبي و كنترلي در كمترين زمان ممكن صورت مي پذيرد.
شايان ذكر است بازديد و مشاوره رايگان مي باشد.

مازندران - آمل - شهرك صنعتي امامزاده عبدالله - فاز 1 - خيابان لاله 1 - شركت مخزن فولاد رافع

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   160674      

تعداد بازدید : 9776              گروه : تجهيزات ساختماني              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018