4,803
3,904

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : علي صادقيه

نام شرکت : شركت آريا صنعت گنج

سال تاسیس : 1360

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : ابزارآلات تراشكاري و قالبسازي و اندازه گيري دقيق

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 8628
بازديدهاي ديروز : 5222
كل بازديدها : 16380003
كاربران آنلاين : 10


شركت آريا صنعت گنج نام واحد صنعتی :
1360 سال تاسیس :
علي صادقيه نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
ابزارآلات تراشكاري و قالبسازي و اندازه گيري دقيق تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

شركت آريا صنعت با بيش از سي و سه سال قدمت در واردات وفروش ابزارآلات صنعتي تراشكاري ، قالبسازي ، لوازم اندازه گيري و تجهيزات كنترل كيفي افتخار همكاري با بسياري از كارخانجات ماشين سازي، خودروسازي ، صنايع هوايي ، صنايع نظامي ، صنايع نفت و پتروشيمي، كارگاههاي تراشكاري و قالبسازي و مراكز آموزشي را دارد. از آنجايي كه همواره شعار شركت آريا صنعت “كيفيت برتر با ابزار دقيق تر” بوده است، لذا كمپاني هايي كه اين مجموعه نمايندگي آنها را در ايران بعهده دارد نيز از بزرگترين و معروفترين سازنده هاي ابزارآلات تراشكاري، قالبسازي و اندازه گيري بوده و محصولات آنها از كيفيت منحصربفردي برخوردار مي باشند. اين شركت نماينده انحصاري شركت DANDREA ( داندريا ) ايتاليا،ALBERTI (آلبرتي) ايتاليا توليد كننده انواع انگل هدهاي ماشينهاي NC و CNCو ASD ايران توليد كننده انواع مولتي اسپيندلهاي ثابت و متغير و همچنين نماينده فروش چندين شركت معتبر ديگر از جمله ASIMETO هنگ كنگ، OMG ايتاليا ، CHUMPOWER تايوان، GROZ هند، WINSTAR تايوان، BISONBIAL لهستان و TOSS SVITAVY چك ميباشد .

اين شركت جهت رفاه حال صنعتگران عزيز بيش از 95 درصد از محصولات شركت داندريا را شامل : انواع آربرهاي ISO و BT _ انواع هدبورينگ و فاين بورينگ با دقت 2 ميكرون از سايز 2.5 تا 1800 ميليمتر، انواع فشنگي گيرهاي معمولي و پرقدرت جهت سوراخكاري و فرز كاري، انواع كلاچ قلاويزگيرهاي قلاويزكاري و انواع كفتراش ها را بصورت سيستم يكپارچه MONOD و سيستم ماژولار MHD در شركت بصورت آماده تحويل فراهم نموده است .

مزيد امتنان خواهد بود دستور فرمائيد كارشناسان آن شركت با مراجعه حضوري و يا تماس تلفني خود از خدمات اين شركت مطلع گرديده تا با همكاري و هم فكري كارشناسان اين شركت نسبت به رفع نياز ها و فراهم نمودن ابزارهاي مورد نياز اقدام گردد .

ضمنا علاوه بر اطلاعات مندرج در سايت ، كاتالوگ جامع 2013 ابزارهاي داندريا ،همچنين CD محتوي كليه محصولات شركت هاي مورد نمايندگي نيز موجود و در صورت نياز ،تقديم خواهد شد.


خبان امام خميني-بعد از 30 تير-روبروي درمانگاه فرهنگيان-پلاك 29

آدرس دفتر :
66722504 تلفن دفتر :
66709687 نمابر :
   
آدرس نمايندگي :
تلفن نمايندگي :
نمابر :
   

www.AryaSanatganj.com

سایت :

info@aryasanatganj.com

ایمیل :

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   493311      

 
 
تعداد بازدید : 17603              گروه : صنايع خودرو سازي              عضويت : نقره ای

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2017