1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : كيوان ارجمند حسابي

نام شرکت : شركت مواد مهندسي

سال تاسیس :

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : پلي آميد - افزودني زيست تجزيه پذير كننده - پلي كربنات - پلي بوتادين ترفتالات - ترمو پلاستيك الاستومرها

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 5852
بازديدهاي ديروز : 6060
كل بازديدها : 16726625
كاربران آنلاين : 13


شركت مواد مهندسي نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
كيوان ارجمند حسابي نام مدیر عامل :
تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
پلي آميد - افزودني زيست تجزيه پذير كننده - پلي كربنات - پلي بوتادين ترفتالات - ترمو پلاستيك الاستومرها تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

با سلام
به استحضار مي رساند شركت كران ابر بسپار تخصصي ترين تأمين كننده پليمرهاي مهندسي ايران و نماينده رسمي شركت Eurotec تركيه و epi كانادا و توزيع كننده محصولات شركت هاي معتبر اروپايي و آسياني از جمله Bayer,Api,Formosa,Polyone,… در ايران در انواع پليمرهاي مختلف از جمله (PA6,PA6.6,PA4.6,PBT,PC,PC/ABS,POM,PU,TPU,TPE,TPV,PPS,PPO,SEBS,…) و اّبّر پليمرها در انواع تقويت شده با 5% تا 70% الياف، مقاوم شعله، مقاوم ضربه، مقاوم در برابر شرايط جوي (رطوبت و نور خورشيد) و همچنين ساخت گريدهاي جديد مطابق با نياز مشتري در بيش از 300 گريد و افزودني هاي زيست تجزيه پذير كننده در كنار مشاوره تخصصي و خدمات فني مهندسي در زمينه مواد مذكور مي باشد. لذا مفتخر خواهيم بود چنانچه بتوانيم همكاري صميمانه اي را در اين زمينه با شما آغاز كنيم.

با توجه به سابقه درخشان اين شركت در زمينه همكاري با گروههاي خودروسازي و گروههاي الكترونيكي و بسياري از قطعه سازان اين گروهها مانند صنايع پلاستيك ابهر، مهركام پلاستيك، توسعه صنايع خودرو و .... خوشحال خواهيم بود كه با قيمت هاي رقابتي و خدمات بي نظير خود، شما را در توليد محصول با مناسب ترين مواد، از نظر كيفي و فني و اقتصادي ياري رسانيم و بخش كوچكي از تيمي باشيم كه شما در كنار خود داريد.

شركت كران ابر بسپار نماينده رسمي شركت epi كانادا و توزيع كننده افزودني هاي زيست تجزيه پذير TDPA™ در ايران مي باشد. فعاليت اين شركت در زمينه تأمين مواد افزودني زيست تجزيه پذير براي كليه گريدهاي PE,PP,PS و همچنين ارائه مشاوره و خدمات فني و مهندسي در اين زمينه آغاز شده است لذا مفتخر خواهيم بود چنانچه بتوانيم همكاري صميمانه اي را در اين زمينه با شما به انجام برسانيم.

سعادت آباد - خيابان علامه جنوبي - مجتمع تجارت طوس (برج چلوكباب رفتاري) - واحد 98

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   488096      

تعداد بازدید : 4761              گروه : لاستيك و پلاستيك              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018