1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : ابراهيم اسدي

نام شرکت : شايانكار خراسان

سال تاسیس : 1373

مواد مصرفی :

تولیدات / خدمات : ترابري بين المللي كالا ( زميني ، ريلي ، جاده اي ، دريايي ) و تخصص در حمل هاي تركيبي بصورت DOOR TO DOOR

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 509
بازديدهاي ديروز : 4126
كل بازديدها : 16559837
كاربران آنلاين : 17


شايانكار خراسان نام واحد صنعتی :
1373 سال تاسیس :
ابراهيم اسدي نام مدیر عامل :
ليسانس تحصیلات/سوابق :
   
نوع مواد مصرفی :
ترابري بين المللي كالا ( زميني ، ريلي ، جاده اي ، دريايي ) و تخصص در حمل هاي تركيبي بصورت DOOR TO DOOR تولیدات یا خدمات :
استاندارد :
تولیدات آینده :

10 نفر

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
ظرفیت تولید :
میزان مواد مصرفی :

گروه حمل و نقل و بازرگاني بين المللي شايان كار
فعاليت خود را بصورت گسترده در ايران ، كشورهاي مستقل مشترك المنافع ، اروپا ، تركيه و افغانستان آغاز نموده و با ارائه سرويسهاي مرتب ريلي ، كاميوني و ... و با تجسم مدرن ترين و پيشرفته ترين طرحها و متدهاي حمل و نقل بين المللي در طول سالها فعاليت خود به صورت كريري يا فورواردي توانسته است رضايت مشتريان قديم و جديد را بر آورده سازد .
ترخيص و ترانزيت محمولات ، بارگيري و تخليه سريع ، انبارداري مطمئن و حمل قابل اطمينان كالاهاي صادراتي ،وارداتي و ترانزيت در اقصي نقاط دنيا با روشهاي متناسب و از همه مهمتر قيمت مناسب عملا ما را در رديف شركت هاي موفق حمل و نقل و بازرگاني بين المللي قرار داده و اين مهم با تقدير و تشكر سازمانها و نهادهاي مرتبط از اين شركت به اثبات رسيده است .
ما در حمل كالا از چين به اقصي نقاط دنيا و بالعكس با استراتژي مناسب مسير حمل و در چارچوب سياست شركت مبني بر افزايش خدمات و مراقبت از امور داخلي و خارجي در حمل محمولات "به هر صورت" با فراهم ساختن امكانات و تحقق طرحها و روشهاي متناسب با هدف تسريع ، صرفه جويي و فراهم ساختن منابع و امكانات مي كوشيم .
تجربه موفق ما در حمل كالا با واگن و كاميون و حمل دريايي محمولات كانتينري و حمل تركيبي با تلاش بدون وقفه مديران و متخصصين در حمل محمولات پروژه اي و ايجاد رقابتي سالم در بخش حمل ونقل كشور با ايجاد دفاتر نمايندگي در سراسر گمركات و بنادر ايران و خارج از ايران و اخذ نمايندگي از راه آهن هاي كشورهاي مستقل مشترك المنافع به عنوان اكسپديتوري عزم ما را جزم نموده تا هميشه سعي كنيم به معناي واقعي كلمه بي تا و شايان باشيم.

مشهد ، خيابان آيت الله عبادي 47 ، پلاك 1 كد پستي9145865553

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   325596      

تعداد بازدید : 3898              گروه : حمل و نقل و بازرگاني              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018