1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : محمد جعفر شاهاني

نام شرکت : شركت كارا نوين نيكو KNN GROUP

سال تاسیس : 1363

مواد مصرفی : انواع ورق ، فولاد گرد ، انواع فولاد ريخته گري شده

تولیدات / خدمات : طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات صنايع سيم و كابل برق و مخابرات - ساخت قطعات فلزي صنايع نفت ، گاز و كارخانه جات سيمان و گچ

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 941
بازديدهاي ديروز : 6671
كل بازديدها : 16556143
كاربران آنلاين : 12


شركت كارا نوين نيكو KNN GROUP نام واحد صنعتی :
1363 سال تاسیس :
محمد جعفر شاهاني نام مدیر عامل :
ليسانس برق - 17 سال تحصیلات/سوابق :
   
انواع ورق ، فولاد گرد ، انواع فولاد ريخته گري شده نوع مواد مصرفی :
طراحي و ساخت ماشين آلات و تجهيزات صنايع سيم و كابل برق و مخابرات - ساخت قطعات فلزي صنايع نفت ، گاز و كارخانه جات سيمان و گچ تولیدات یا خدمات :
ISO 9008 استاندارد :
تولیدات آینده :

50 نفر

تعداد پرسنل :
نوع خط تولید :
5000 تن ظرفیت تولید :
5000 تن میزان مواد مصرفی :

شركت كارا نوين نيكو در سال 1363 تاسيس گرديد و بطور تخصصي فعاليت خود را در زمينه طراحي و ساخت ماشين آلات سيم و كابل آغاز نمود.در راستاي بهبود كيفيت محصولات، شركت تلاش خود را براي استقرار نظام مديريت تضمين كيفيت آغاز نمود و با سعي و تلاش مديران و تمامي پرسنل و ياري خداوند در سال 1379 موفق به اخذ گواهينامه ISO 9002 از شركت اروتوف آلمان گرديد.

شركت صنعتي ك.ن.ن همواره تلاش نموده است تا با تكيه بر دانش فني و همكاري مداوم با مراكز دانشگاهي و آزمايشگاهي و استفاده از پرسنل مجرب و كارآزموده، ماشين آلات پيشرفته و مواد اوليه مرغوب و همچنين بهره گيري از يك روند توليد علمي و عملي اقدام به توليد محصولات با كيفيت عالي نموده و در اختيار صنعت گران و بازارهاي داخلي و خارجي قرار دهد.

عمده فعاليتهاي شركت صنعتي كارا نوين نيكو عبارت است از:

طراحي و ساخت انواع ماشين آلات و تجيزات صنعتي
طراحي و ساخت ماشين آلات سيم و كابل(ماشين كشش مفتول، كورها خلع، انواع اكسترودر)
صنايع شوينده(ماشين آلات صابون سازي)
صنايع كاغذ سازي
نوردهاي سرد و گرم فولاد
توليد انواع سيم و كابل تخصصي و ساختماني و صنعتي


براي ما بسيار جاي خوشبختي است كه با بهره گيري مناسب از امكانات و توانايي ها توانسته ايم سهمي را در بالا بردن كيفيت و كميت توليدات صنعتي كشور به خود اختصاص داده و در پي ريزي پايه هاي استقلال كشورمان نقشي ايفا كنيم.


محصولات

دستگاه اره نواري
دستگاه برش پلاسما
دستگاه ركتي فاير جوش
تجارت و فروش محصولات:

در اثر رشد و ارتقاء كيفيت محصولات گروه صنعتي كنن و بدليل بالا بودن حجم فروش محصولات در شركت و همچنين صادرات محصولات به بازرهاي جهاني شركت كارانوين در اغاز سال1383 واحد مستقل فروش را ايجاد نمود.

استفاده از گروه متخصص و جوان در مركز تشكيلات فروش اين امكان را به ما مي دهد تا در كوتاهترين زمان ممكن محصول را براي عرضه به شما اماده كنيم. محصولات با كيفيت ، قيميت عادلانه، آماده كردن به موقع سفارشات و در نهايت سيستم بدون خدمات از اهداف هميشگي گروه صنعتي كنن بوده است.

صادرات :

گروه صنعتي كنن همراه شما سات تا مسير صادرات شما را آسان كند. از هنگام سفارش شما تا بازرسي، بيمه، حمل و نقل و فروش. ما با گروه بزرگي از شركت هاي وارد كننده و صادر كننده كار ميكنيم كه به ما اين امكان را مي دهد تا در كوتاه ترين زمان ممكن محصول مورد سفارش شما را به هر نقطه از جهان صادر كنيم.

براي درخواستهايي با حجم بالا و يا درخواستهايي مخصوص ما همچنين مي توانيم خدمات زير را ارئه دهيم:

واحد طراحي و مهندسي:

واحد فني و مهندسي شركت كارانوين نيكو با وجود پرسنل جوان، مجرب و كار ازموده و با بهره گيري از جديدترين نرم افزارهاي طراحي و مهندسي دنيا همگام با پيشرفت تكنولوژي اقدام به طراحي ماشين آلات صنايع سيم و كابل مي نمايد. پرسنل اين بخش متشكل از سه نفر مهندس مكانيك و دو نفر مهندس برق و الكترونيك و يك نفر تكنسيين برق با مدرك كارداني برق مي باشند.

در سيكل طراحي ماشين آلات پس از برگزاري جلسات متعدد در واحد فني و مهندسي، دستگاه با استفاده از نرم افزارهاي كامپيوتري مدلسازي اوليه شده و سپس در نرم افزارهاي تحليلي مورد تحليل و بررسي قرار مي گيرد ، سپس با بهره گيري از اطلاعات فني و همچنين با پشتوانه چندين ساله در زمينه طراخي، ماشين الات در بالاترين سطح ممكن طراحي مي شوند.

توليد:

مهمترين ويزگي واحد توليد شركت كارانوين نيكو وجود مهارت و تجربه بالا در نزد كاركنان اين واحد مي باشد. پرسنل اين بخش از ميان كار ازموده ترين افراد انتخاب مي گردند. وجود ماشين آلات صنعتي به طور كامل نياز اين واحد را بر طرف كرده و آن را به سمت توليد مرغوب هدايت مي كند. با توجه به هماهنگي كامل بين اين واحد و واحد هاي ديگر به خصوص فني و مهندسي مشكلات در زمينه توليد به حداقل ممكن رسيده است. آموزش هاي دوره اي و منظم از طريق تئوري و عملي دانش و تجربه اين واحد را به طور مكرر ارتقا مي بخشد.

پرسنل اين واحد متشكل از 15 نفر ماهر با مردك كارداني و ديپلم فني و 23 نفر نيمه ماهر با مدرك ديپلم و در مجموع 38 نفر مي باشند.

ماشين الات صنعتي موجود در واحد توليد به شرح زير مي باشند:

ماشين تراش cnc
ماشين تراش از 1 متر الي 4 متر 10 دستگاه
ماشين فرز اونيورسال
ماشين فرز هاب
ماشين بورينگ
دستگاه دريل راديال
دستگاه دريل ستوني
دستگاه صفحه تراش
دستگاه اره لنگ
معرفي موسسين شركت صنعتي كارانوين

نيكو فعاليت خود را از سال 1363 آغاز نموده و بطور تخصصي فعاليت را در زمينه طاحي و ساخت ماشين الات و تجهيزات صنايع توليد سيم و كابل برق و مخابرات آغاز نمود. در راستاي بهبود كيفيت محصولات شركت تلاش خود را براي استقرار نظام مديريت تضمين كيفيت آغاز نمود و با سعي و تلاش مديران و تمامي پرسنل و ياري خداوند در سال 1379 موفق به اخذ گواهينامه 150 9002 از شركت RWTUV (اروتوف) گرديد.

شركت صنعتي كارنوين نيكو(كنن) همواره تلاش نموده است تا با تكيه بر دانش فني و همكاري مداوم با اكز دانشگاهي و ازمايشگاهي و استفاده از پرسنل مجرب و كار آزموده، ماشين آلات پيشرفته و مواد اوليه مرغوب و همچنين بهره گيري از يك روند توليد علمي و عملي اقدام به توليد محصولات با كيفيت عالي نموده و در اختيار صنعتگران عزيز و بازرهاي داخلي و خارجي قراردهد.

هم اكنون اين شركت در زميني به مساحت 3000 متر مربع به زير بناي 2000 متر مربع در حال فعاليت مي باشد.

ماشين هاي كشش مفتول (راد، مديوم، فاين)
استرندر(1+6+12+18+24)
يامچر دبل توييست(630)
كاترپيلار
خطوط اكسترودر و در 35 الي 150
انواع تيك آپ و پي آف 630 الي 3000
كوره آنيل (گازي، برقي،گازوئيلي)
بسته بندي سيم و كابل(اتومات و نيمه اتومات)
انواع قرقره فولادي
انواع كلگي اكسترودر
تجهيزات آزمايشگاهي
بخشهاي فعال شركت صنعتي كارانوين نيكو(كنن) بصورت زير است:

مديريت:

مديران كارانوين (كنن) همواره در تعامل با مهندسان و توليد كنندگان از يك سو و از سوي ديگر در ارتباط مصرف كنندگان هستند.اين امر سبب ارتقاء كيفيت محصولات و همچنين بروز رساني محصولات شركت شده است.

1- بازديد از مجموعه توليد كنندگان و مراحل توليد تجهيزات كارانوين نيكو

2- نظارت بر كنترل كيفيت محصولات ما

3- بازررسي كردن از قطعات توليد شده توسط كارانوين نيكو

در زمينه كليه قيمت ها، قيمت بارگيري و حمل و نقل و بيمه بصورت يكجا محاسبه شده و اين قسمت كاملا توسط ما و شركت حمل و نقل كننده طبق قرارداد قرار خواهد گرفت. البته اين قسمت ها طبق قرارداد طرفين خواهد بود. كليه مراحل حمل و نقل از زمان خروج محصول از شركت توليد كننده از شهر سمنان تا محل تخليه كالا در هر نقطه از جهان توسط شركت حمل كننده بيمه خواهد بود. البته اين قسمت يكي از مهمترين بخشهاي قرار داد ما خواهد بود.

پشتيباني تجهيزات:

شركت كارانوين نيكو داراي گروهي متخصص جهت پشتيباني تجهيزات و ماشين هاي سيم و كابل است. اگر شما هم جهت ماشين ها و تجهيزات خود نياز به قطعات ماشين هاي صنايع سيم و كابل داريد، حتما با ما تماس بگيريد تا در كوتاه ترين زمان ممكن نيازهاي شما را بررسي و به شما پاسخ دهيم.

خدمات پس از فروش:

ما به اين نكته اعتقاد داريم كه هر چند كيفيت بالاي محصولات سبب شده است تا مشتريان ما اغلب در به كارگيري ماشين آلات توليدي ما دچار مشكل نشوند، اما هيچگاه نبايد خدمات پس از فروش را فراموش كرد. ما يكي از مهمترين بخش ها را خدمات پس از فروش مي دانيم و در گروه صنعتي كنن تلاش ما بر اين است تا بهترين خدمات را ارئه دهيم.

شعار ما اين است: بهترين باش تا از تو خريد كنند

سطح خدمات ما هميشه توسط مديريت شركت تحت بررسي قرار مي گيرد تا مشتريان ما هميشه از ما رضايت داشته باشند و مشكلات احتمالي هم برطرف و به ارتقاء كارانوين نيكو كمك كند.

پرسنل اين واحد شامل يك گروه چهار چهار نفري متشكل از تكنسين هاي برق و مكانيك مي باشند.

تعميرات ماشين الات:

ما آماده ايم تا قطعات ماشين آلات را تعمير كنيم تا تاثير و كيفيت محصولات شما را بالا ببريم. بوسيله برنامه ريزي ها شما مي توانيد زمان كوتاهترين را صرف اين كار نماييد.

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
سمنان ، شهرك صنعتي شرق ، بلوار جمهوري ، خيابان تلاش آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   800002      

تعداد بازدید : 7493              گروه : صنايع فلزي              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018