1319.51
5,308
4,353

معرفی کوتاه

نام مدیر عامل : محسن ترابي مقدم

نام شرکت : ماشين آلات ترابي

سال تاسیس :

مواد مصرفی : آهن آلات و تا حدي مواد پليمري

تولیدات / خدمات : طراحي و ساخت خط توليد و ماشين آلات صنعت سفال و آجر ماشيني كشور - طراحي و ساخت فن هاي ذوب آهن ، مجتمع فولاد و صنايع شيشه خودرو

نماد اعتماد الكترونيكيتلگرام

ليست صنايع

تبلیغات

آمار و اطلاعات

امروز :
بازديدهاي امروز : 3262
بازديدهاي ديروز : 4324
كل بازديدها : 16539295
كاربران آنلاين : 15


ماشين آلات ترابي نام واحد صنعتی :
سال تاسیس :
محسن ترابي مقدم نام مدیر عامل :
ديپلم - مديريت ماشين سازي ترابي ، مديريت كارخانه آجر شاهين تحصیلات/سوابق :
   
آهن آلات و تا حدي مواد پليمري نوع مواد مصرفی :
طراحي و ساخت خط توليد و ماشين آلات صنعت سفال و آجر ماشيني كشور - طراحي و ساخت فن هاي ذوب آهن ، مجتمع فولاد و صنايع شيشه خودرو تولیدات یا خدمات :
ISO 9000-2001 استاندارد :
ماشين آلات و ابزار دقيق مخصوص كوره هاي تونلي تولیدات آینده :

35 نفر

تعداد پرسنل :
ماشين آلات جابجايي و خشك كن و كوره نوع خط تولید :
7 خط توليد كامل آجر ماشيني در سال ظرفیت تولید :
600 تن در سال میزان مواد مصرفی :

ماشين سازي ترابي در سال 1362 با هدف توليد، نصب و راه اندازي ماشين آلات كارخانجات توليد آجرسفـال آغاز به كار نموده است .

اين واحد صنعتي در راستاي نيل به اهداف فوق مطالعات گسترده اي در فازهاي طراحي محصـول و خط توليد، ساخت تجهيزات و مكانيزه كردن فرآيندهاي توليد و نيز خدمات پس از فروش نموده كه نتيجه اين تلاشها ارائه محصولات به بيش از 112 واحد توليد آجر سفـال مي باشد كه ليست آن در قسمت مشتريان مشاهده مي شود.

1-اين شركت همچنين پروژه طراحي، ساخت، نصب و راه اندازي 17 واحد توليد آجر سفـال ماشيني را به صورت كنسرسيوم با شركتهاي مختلف داخلي و استفاده از اطلاعات روز دنيا و در نظر گرفتن موقعيت اقليمي با موفقيت به اتمام رسانده است .

2-اين شركت با استفاده از منابع انساني متخصص و كارآزموده و نيز تجهيزات مناسب توان ساخت انواع ماشين آلات خط توليد آجر سفال به شرح زير :

Finger car
Transfer car
Ventilator
Gas Burner
Circulation Fan
Cutter
Conveyor
Elevator
Brick Unloading Band
Group Table For Pallet Transfer
Setting Machine
Pushing Machine
تجهيزات مبدلهاي حرارتي كوره هاي تونلي

3-سيستم تخليه خشت خشك به وسيله ستينگ ماشين جهت حمل و بارگيري روي واگن هاي كوره تونلي به انضمام انتقال تكنولوژي ساخت كوره تونلي با ظرفيت 350 تا 500 تن محصول پخته شده در روز كه طي بازديدهاي شركت هاي ذكر شده در بند4 توانايي ساخت و انتقال با توجه به صلاحديد كارشناسان محترم وزارت صنايـع امكان پذير است .

4-در مورد ارائـه قرارداد انتقال تكنـولوژي با شركتهاي خارجي لازم به ذكر است شركت ماشين سازي ترابي نياز به Pattern شركت هاي خارجي نداشته زيرا ماشين آلات ساخت اين شركت توانايي توليد 400 تن محصول پخته شده در روز را دارا مي باشد و اين توليد از كيفيت بالايي بر خوردار مي باشد و چنانچه بنا به درخواست وزارت صنايع و معادن و يا مشتريان محترم محصولي فراتر از اين را خواهان باشند اين واحد قادر خواهد بود با توجه به توانمندي شركتTECTON با مذاكرات حضوري در آلمان و ايران، تكنولوژي لازم را در اختيار گيرد.

5- در جهت ضمانت نامه به خريداران و مشتريان توان ارائه ازطريق سيستم بانكي را داشته ،شايان ذكر است با توجه به ساخت ماشين آلات و خدمات پس از فروش و حسن انجام كار، به شرح پيوست، شركت ها و مشتريان طرف قرارداد ماشين سازي ترابي معرفي مي گردند.

در مورد مصرف سوخت مميزي سازمان بهينه سازي كشور استاندارد جهاني سوخت مد نظر اين شركت مي باشد.

تا چند دهه قبل محصولات و خدمات ارائه شده از سوي سازمان ها، بيش از آن كه منطبق با خواسته ها و نيازهاي مشتريان آنها باشد، نتيجه فكر خلاق مهندسان طراح آنها به شمار مي رفت .

به عبارت ديگر نقش مشتري در اكثر موارد تنها به يك مصرف كننده قانع محدود مي شد ولي امروزه با رقابتي شدن بازارها، فروپاشي مرزهاي تجاري ، جهاني شدن اقتصاد و در نهايت افزايش سطح توقعات و الزامات مشتريان ، موجب افزايش توجه و اهميت به خواسته ها و الزامات مشتريان گرديد .

ظهور اين چالش نوين در فرآيند كسب و كار ، براي بسياري از سازمان هايي كه كماكان با معادلات و قوانين گذشته دست و پنجه نرم مي كنند، تهديدي جدي و بر عكس براي آنهايي كه به يمن ساختار منعطف سازمان خويش قادرند هر روز خود را با خواسته هاي متغير مشتريان منطبق سازند فرصتي طلايي را به دست مي دهد كه موارد فوق هميشه مد نظر شركت ماشين سازي تـرابي مي باشد.

كيفيت محصولات و هزينه هاي مصرف انرژي جهت استفاده از محصولات دو عاملي مي باشد كه همواره بهبود در آن باعث افزايش رضايت مشتريان مي گردد .

ماشين سازي ترابي در ادامه توسعه عملكرد خود با توجه به حمايت روز افزون سازمان توسعه و نوسازي صنايع كشور از صنايع داخلي جهت بهبود ساختار و محصولات توليد كنندگان درگام اول اقدام به استقرار و حفظ سيستم مديريت كيفيت -2000 ISO9001 به كمك سازمان توسعه و نوسازي صنايع نموده است .

اميد است كه با موفقيت در اين راستا گام مؤثري در صنعت كارخانجات آجر سفـال برداشته و باعث بهبود مصرف انواع انرژي در كشور شويم .

آدرس دفتر :
تلفن دفتر :
نمابر :
   
اصفهان - شهرك صنعتي محمود آباد - خيابان سپافيل (خ6) - كوي باشگاه - پلاك 2 آدرس کارخانه :
تلفن کارخانه :
نمابر :
   

به جز اعضای ويژه ، اطلاعات مربوط به تماس ها و آدرس سايت و ايميل اعضای عادی ، فقط براي اعضای وِيژه قابل نمايش است

سایت :

ایمیل :

ليست قيمت ثبت نشده!

لطفا درخواست و سفارش خود را با جزئيات کامل و مشخصات و آدرس دقيق ثبت کنید تا در اسرع وقت پيگيری شود. در صورتی که عضو سايت هستيد ، نام کاربری خود را نيز وارد کنيد تا علاوه بر ثبت این پیام در صندوق پیام شما ، پاسخ را نیز از طريق صندوق پيام دريافت نمائيد.

نام کاربری :

* نام و نام خانوادگی / نام شركت :

* استان / شهر- آدرس کامل پستی :

* آدرس ایمیل :

* شماره تلفن :

* موضوع تماس :

* متن سفارش با جزئيات کامل :


* عدد تصادفی :   360013      

تعداد بازدید : 8198              گروه : صنايع سنگ              عضويت : رایگان

اعضاي ويژه (طلايي - نقره اي - برنزي)


Supported by : www.IIInf.Com 2008-2018